Skip to main content

Wolontariuszki docenione

3 grudnia 2015 roku w ośrodku Perła Bałtyku odbyła się uroczysta akademia Honorowych Dawców Krwi oraz z okazji 96-lecia istnienia Polskiego Czerwonego Krzyża. Na uroczystość zaproszeni zostali opiekunowie Szkolnych Kół PCK wraz z wolontariuszami ze wszystkich szkół powiatu kołobrzeskiegoWięcej… »

XXIII Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK

17 kwietnia 2015 roku odbyły się XXIII Rejonowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK. Tradycyjnie odbyły się one na terenie Państwowej Straży Pożarnej w Kołobrzegu. Od kilku lat młodzież z naszej szkoły corocznie bierze udział w tych zawodach. W tym roku drużynę liceum reprezentowali uczniowie: Oliwia Mazur ( kapitan) i Patrycja Żywina – tegoroczne maturzystki, Paulina Mazur, Igor Zielony i Łukasz Różycki – uczniowe II klasy liceum.Więcej… »

Uroczystość z okazji 95 – lecia istnienia Polskiego Czerwonego Krzyża

PCK

26 listopada 2014 roku w Ośrodku Perła Bałtyku odbyła się uroczysta akademia z okazji 95 – lecia istnienia Polskiego Czerwonego Krzyża oraz z okazji pięćdziesiątego szóstego jubileuszu  Honorowego Krwiodawstwa. Na uroczystość zaproszeni zostali opiekunowie Szkolnych Kół PCK wraz z wolontariuszami ze wszystkich szkół powiatu kołobrzeskiego, honorowi dawcy krwi z Kołobrzegu oraz wszystkie osoby, które wyróżniają się działalnością charytatywną w mieście. Więcej… »