Dnia 9 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół  im. Bolesława III Krzywoustego odbyły się Targi Edukacyjne pod honorowym patronatem Starosty Kołobrzeskiego. Otwarcie Targów poprowadziła Pani Dyrektor Poradni Elżbieta Wąsowska zapraszając młodzież gimnazjalną oraz nauczycieli do zwiedzania wszystkich stoisk. Następnie zebranych powitała  Wicestarosta Kołobrzeski Pani Helena Rudzis-Gruchała. Wystawcami targów były szkoły ponadgimnazjalne powiatu kołobrzeskiego oraz instytucje pomagające w planowaniu kariery zawodowej. Stoisko promujące naszą Szkołę starało się zaprezentować uczniom, nauczycielom i pedagogom najlepsze  atuty kształcenia w Społecznym Liceum, warunki rekrutacji  oraz  szeroką ofertę edukacyjną na rok szkolny 2015/2016. Podczas Targów  godnie reprezentowali szkołę i udzielali informacji zainteresowanym gimnazjalistom uczniowie Społecznego Liceum Małgorzata Krop, Klaudia Knop i Karol Karpała , pod opieką wicedyrektor Pani Ewy Jaster i pedagog Pani Małgorzaty Rogoży.  Targi odwiedziło ponad 1000 uczniów klas III gimnazjów  z powiatu kołobrzeskiego i gryfickiego wraz z rodzicami, nauczycielami i pedagogami, w tym uczniowie naszej Szkoły.